Wi-FI lahendused

HELISTA JA KÜSI NÕU

Traadita andmeside-võrgud

Töötav WiFi on täna praktiliselt sama elementaarne kui elekter, traadita võrgu olemasolu eeldatakse kõikjal. WiFi ühendus pakub võimaluse avatud kontoriks, annab töötajatele liikumisvabaduse ja tagab õigete seadmete ning asjatundliku paigalduse puhul ka andmevahetuse turvalisuse. Kui kasutate oma tegevuses näiteks pilvepõhiseid lahendusi või videokoosolekuid, peab WiFi võrk olema eriti kvaliteetne, vastasel korral on töö häiritud, kuna ühendus hakib või hangub täielikult.

Läbimõeldud projekt, kvaliteetne kaabeldus, parimad seadmed ja professionaalne paigaldus ning seadistus kindlustavad meie rajatavate Wifi lahenduste töökindluse, stabiilse levi ja võrgu turvalisuse. Loomulikult peab seejuures olema võrgu kasutamine lihtne ja mugav.

Projekteerime ja ehitame kliendi vajadustele ning kasutajate arvule vastava WiFi sinna kuhu soovite.

Wifi 5 ja wifi 6 võrgud

Rajame nii WiFi 5 kui WiFi 6 võrke. Uuem WiFi 6 (802.11ax) standard vastab kõrgematele nõudmistele ja on umbes 40-45% kiirem, mõningatel juhtudel ka kuni 4 korda kiirem. Samuti on WiFi 6 võrgul topelt ribalaius (sagedusala), 4 korda suurem kanali läbilaskevõime, jõudlus ja stabiilsus. WiFi 6 pakub vanema standardiga võrreldes suurema arvu seadmetega samaaegset ühendust (8×8 MU-MIMO) ja sobib seega ideaalselt keskkonda, kus ühe võrguseadme „küljes“ on palju kasutajaid – näiteks rahvarohketesse kohtadesse.

Projekteerime ja ehitame kliendi vajadustele ning kasutajate arvule vastava WiFi sinna kuhu soovite – büroohoonesse, lattu, tootmihoonesse, kohvikusse, kauplusesse, teenindussaali, parklasse või muule välipinnale. Oma külastajatele saate pakkuda eraldi WiFi-t, hoides ettevõttesisese võrgu turvaliselt eraldatuna. Pakume tervikliku ja personaalselt kohandatud juhtmevaba võrgulahenduse nii ühemehefirmale kui suurettevõttele.

Meie eelised

Seadmete paigaldus ning töölerakendamine. Võrkude igapäevane järelevalve ja hooldus.