Arvutivõrgud

HELISTA JA KÜSI NÕU

Arvuti- ja andmeside võrgud

Arvutivõrgud ja nende komponendid põhjustavad praktikas suurema osa andmeside häiretest, samas maksab kvaliteetne arvutivõrk reeglina alla 5% kogu ettevõtte infosüsteemi eelarvest.

Teenimatult vähene tähelepanu kaabeldusele ja võrguseadmetele võib hilisemas ekspluatatsioonis kaasa tuua häireid andmesidesüsteemide töös ja sellega kaasnevalt probleeme kogu ettevõtte tegevuses. Hilisem arvutivõrkude osade kaupa täiendamine vastavalt töö käigus või peale viimistluse valmimist selgunud vajadustele on loomulikult võimalik, ent võib minna ebaotstarbekalt kalliks.

Võrkude projekteerimise ja paigaldamise tellimiseks või operatiivseks konsultatsiooniks helistage meile.

Arvutivõrk tervikliku lahendusena

Juhtmejukud soovitab tellida arvutivõrgud terviklahendusena, mis algab kliendi vajaduste kaardistamisest ja analüüsist, mille tulemustele vastavalt koostame professionaalse võrkude projektlahenduse.

Kõik kaabeldused ja aktiivseadmete paigalduse teostame vastavalt projektile. Loomulikult seadistame, mõõdistame ja testime kogu süsteemi ning soovi korral sõlmime kliendiga arvutivõrgu hoolduslepingu. Nii saame garanteerida jätkusuutlikult töötava lahenduse ja kliendi rahulolu paigaldatud süsteemiga.

Meie eelised

Seadmete paigaldus ning töölerakendamine. Võrkude igapäevane järelevalve ja hooldus.