Ettevõttest

HELISTA JA KÜSI NÕU

Klientidele abiks juba ALATES 2009

Juhtmejukud OÜ on oma klientidele abiks olnud juba üle 14 aasta. Selle aja jooksul oleme õppinud selgeks kõik, mis puudutab kaabeldamist

Meie teenuste hulka kuuluvad IT kaabeldus, IT võrgud, WiFi lahendused, arvutivõrgud, sidevõrgud, andmesidevõrgud, nõupidamiste ruumide kaabeldus, serveriruumid ja serverikapid, multimeedia lahendused – kokkuvõttes paigaldame väga erinevaid nõrkvoolu kaableid ja süsteeme kontoritesse, tootmishoonetesse ja mujale.

Meie tuntumate klientide hulka kuuluvad Selver, Telia, Elisa, Kalev, Põltsamaa Felix, Sportland, Saku Metall, Ericsson, Standard, ByteLife, Kühne Nagel, Eesti Töötukassa, Transpordiamet, Tartu Linnavalitsus jpt.

Ehkki aeg-ajalt tegutseme ka ehitusobjektidel, käib meie töö enamasti siiski pigem valmis büroodes ja tööstus- või tootmishoonetes. Oleme harjunud objektidega, kus on inimesed sees oma igapäevast tööd tegemas, kus on vaja midagi ümber teha, kui klient kolib või näiteks laiendab ettevõtte tegevust.

Teeme hea meelega ka pisitöid ning parandusi-täiendusi olemasolevatesse võrkudesse ja süsteemidesse. Meie töömehed aitavad ka lambi seina panna, koosolekuruumi teha meediakeskuseks ning viia kaablid lauani ning vajadusel tassime ka raske seifi kümnendalt korruselt alla.

Juhtmejukud OÜ on registreeritud Majandustegevuse registris registrinumbritega EEH006669, EEK000932, EEO002909, EEP002559, EEJ003058 ja TEL002032.

Nõustame, projekteerime, paigaldame, seadistame, hooldame

Orienteerume lahendustele

Läheneme IT infra seisukohast optimaalsete lahenduste vaatenurgast ning kaabeldusele ja võrkudele teenindajatena, mitte pelgalt tehniliste ehitajatena või kaabeldajatena.

Peale seadmete paigaldust ning töölerakendamist aitame vajadusel ka nõrkvoolusüsteemide igapäevase järelevalve ning hooldusega. Meie konkurentsieelisteks on paindlikkus, reageerimiskiirus, avatus ning vahetu personaalne asjaajamine nii projektijuhtide kui tehnikute poolt.

Juhtmejukud on täpsed, kiired ja lahendustele orienteeritud – soovime Teile pakkuda kaabelduste ja võrgutööde kõrgeimat teeninduskvaliteeti.

Meie eelised

Seadmete paigaldus ning töölerakendamine. Võrkude igapäevane järelevalve ja hooldus.