Multimeedia

HELISTA JA KÜSI NÕU

Ekraanid ja esitlustehnika

Kaasaegse nõupidamisteruumi juurde kuulub enesestmõistetavalt võimalus viia läbi mõjuvaid esitlusi ning pidada häireteta videokonverentse. Kauplustes ja teenindussaalides pakuvad erinevad infotablood ning ekraanid dünaamilise lahenduse vajaliku info või turundussõnumite edastamiseks. Juhtimiskeskuses või IT-osakonnas annab ülevaatliku pildi monitoorimise videosein.

Projekteerime kliendi vajadustele ning kasutajate arvule vastava targa infoekraanide, esitlustehnika, multimeedia ja videokonverentside terviklahenduse ning paigaldame ekraanid, TV-d, projektorid, puutetundlikud tahvlid, kõlarid, mikrofonid, kaablid, lauatoosid, juhtmega või juhtmeta ühendusvõimalused jm vajaliku. Valime usaldusväärsete tootjate sobivaimad komponendid, ehitame kõikvõimalikud läbiviigud ning seadistame kogu süsteemi. Kliendile anname üle töövalmis lahenduse.

Projekteerime ja ehitame ekraanide süsteemi müügisaali või esitlustehnika ja videokonverentside lahenduse nõupidamisteruumi.

Teie edu toetavad esitlusvahendid

Pakume tervikliku ja personaalselt kohandatud süsteemi nii nõupidamisteruumile, konverentsisaalile, juhtimiskeskusele, kauplusele, söögikohale, ilusalongile, apteegile kui ka autoteenindusele või mistahes muule teeninduspunktile.

Meie eelised

Seadmete paigaldus ning töölerakendamine. Võrkude igapäevane järelevalve ja hooldus.