Nõrkvoolutööd

Helista ja küsi nõu

Arvutivõrgud

Arvutivõrgud ja nende komponendid põhjustavad praktikas enamuse andmeside häiretest, samas maksab kvaliteetne võrk alla 5% eelarvest.
Arvutivõrgud

Kaabeldus

Kui laiendate ettevõtte tegevust või paigutate töökohti ringi, vajate ka uusi ühendusi. Kutsuge appi meie asjatundlik kaabeldusmeeskond.
Korrastatud kaablid

Serverikapid

Pakume kaasaegseid ja laiendatavaid tarkade serverikappide süsteeme nii üksikutele eraldiseisvatele serveritele kui suurtele andmeladudele.
Serverikapid

Serveriruumid

Spetsiaalne serveriruum aitab tagada ettevõtte tegevuses oluliste andmesidesüsteemide töö ning info kättesaadavuse sõltumata välistest tingimustest.
Serveriruum

Wi-Fi lahendused

Wi-Fi võrgud on mõeldud juhtmevabaks ühenduse loomiseks erinevate seadmete vahel. Ehitame häireteta toimiva ja kliendi tegevusele vastava Wi-Fi lahenduse.

Wifi

Nõrkvoolu- süsteemide projekteerimine

Nõrkvoolusüsteemide projekteerimine ja joonised. Töö algab kliendi vajaduste kaardistamisest ning analüüsist, mille põhjal koostame professionaalse võrkude projektlahenduse.

Nõrkvoolu projekteerimine

Võrkude testimine ja remont

CAT5e, CAT6, CAT6A, CAT7 ning optiliste võrkude testimine, tõrgete tuvastamine ja võrgu korrastamine. Leiame vead ja parandame need kvaliteetselt.
Võrgu test

Multimeedia ja esitlustehnika lahendused

Ekraanide ja esitlustehnika paigaldus, erinevad kaasaegsed multimeedia ja videokonverentside lahendused nõupidamisteruumidesse.

Multimeedia, esitlustehnika, videokonverentsid

Videovalve

Videokaamerate võrgud, videovalve süsteemide paigaldus, IP-kaamerad ja muud valvekaamerate ning läbipääsusüsteemide lahendused võrgus.
Videovalve

Valguskaabel

Meie kvalifitseeritud spetsialistid teevad kõik vajaliku fiiberoptiliste kaablite paigaldusel, fiiberoptiliste võrkude ehitusel ning kaabelduse kvaliteedi tagamisel.
Optiline kaabel, valguskaabel

Telli nõrkvoolutööd asjatundjatelt

Juhtmejukude pühendunud paigaldus- ning hooldusmeeskond pakub kaabelduste ja võrgutööde kõrgeimat teeninduskvaliteeti. Oleme telefonikõne kaugusel.